Інформація про Дергачівську вечірню (змінну) школу Дергачівської районної ради Харківської області станом на 05.09.2017

Рік заснування

1961 рік

Директор школи

Єфіменко Зорина Олександрівна, освіта вища, за фахом вчитель історії та правознавства, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2003 року.

Контингент учнів

У школі навчається 210 учнів.

Випускників 12 класів -57 учнів з них: претенденти на нагородження золотою медаллю – немає учнів, срібною медаллю - немає учнів. 14 учнів отримують повну загальну середню освіту екстерном.

9 класів закінчюють -17 учнів, 12 учнів-екстернів.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 15 педагогів всі мають вищу освіту.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 3 вчителя, І кваліфікаційну категорію – 5 вчителів, ІІ кваліфікаційну категорію – 5 вчителів, категорію «спеціаліст» – 2 вчителя.

Забезпечення харчуванням

Учні навчального закладу не забезпечуються харчуванням.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування професійної мобільності та компетентності учителя в умовах системи неперервної освіти та подальшого впровадження Державних стандартів».

У 2016 році вчитель біології Шевченко С.І. посів І місце у районному конкурсі "Вчитель року -2017!"

Вчитель математики Дєєв О.М., нагороджений дипломом другого ступеня ІІ обласного фестивалю огляду освітніх інтернет- ресурсів, як адміністратор сайту.

Вчитель фізики Савицька Л.Т., нагороджена дипломом третього ступеня ІІ обласного фестивалю огляду освітніх інтернет-ресурсів, як адміністратор сайту. Вчитель української мови та літератури Зеленська К.А. взяла участь у районному фестивалі-огляді освітніх Інтернет-ресурсів та отримала дипломи ІІІ ступеня за створення «Веб-сайту (блогу) для учнів».

Для допомоги проблемним підліткам у закладі діє міні-проект «Твоє життя – твій вибір» соціального проекту «Бумеранг добра» в рамках Міжнародного проекту «Соціальна мобільна робота з молоддю ISMO».

Гурткова робота

В школі не працюють гуртки і секції дитячо-юнацької спортивної школи та музичної школи.

Підвіз учнів та вчителів

Підвіз до навчального закладу не здійснюється.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 5 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (4 ПК).

Бібліотечний фонд налічує – 1452 примірників художньої та навчальної літератури.

Проблеми

Досягнення вихованців

Учень 11-Б класу Мірошниченко Олег посів ІІІ місце у районному конкурсі " Учень року 2016"

11-Б класу Клеменов Артем виборов I місце в III (обласному) етапі XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», який присвячувався 25-річчю незалежності України, і його творча робота направлена до участі в IV етапі