Інформація про КЗ "Дергачівський ліцей № 4" Дергачівської районної ради Харківської області станом на 05.09.2019

Рік заснування

1961 рік

Директор ліцею

Єфіменко Зорина Олександрівна, освіта вища, за фахом вчитель історії та правознавства, має вищу кваліфікаційну категорію. Вчитель методист. Заклад очолює з 2003 року.

Контингент учнів

У ліцеї навчається 199 учнів

Випускників 12 класів - 86 учнів з них: претенденти на нагородження золотою медаллю – немає учнів, срібною медаллю - немає учнів. 22 учня отримали повну загальну середню освіту екстерном.

9 класів закінчили -19 учнів, 19 учнів-екстерном.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Освітній процес у 10-х-12-х класах за профілем не здійснюється.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 14 педагогів всі мають вищу освіту.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 3 вчителя, І кваліфікаційну категорію – 7 чителя, ІІ кваліфікаційну категорію – 2 вчителя, категорію «спеціаліст» – 2 вчителя.

Забезпечення харчуванням

Учні навчального закладу не забезпечуються харчуванням.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування професійної мобільності та компетентності учителя в умовах системи неперервної освіти та подальшого впровадження Державних стандартів».

Вчитель біології Шевченко С.І. нагороджений грамотою Управління освіти, культури і туризму за підготовку переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Вчитель фізики Савицька Л.Т., нагороджена дипломом третього ступеня ІІ обласного фестивалю огляду освітніх інтернет-ресурсів, як адміністратор сайту. Вчитель української мови та літератури Зеленська К.А. взяла участь у районному фестивалі-огляді освітніх Інтернет-ресурсів та отримала дипломи ІІІ ступеня за створення «Веб-сайту (блогу) для учнів».

Для допомоги проблемним підліткам у закладі діє міні-проект «Твоє життя – твій вибір» соціального проекту «Бумеранг добра» в рамках Міжнародного проекту «Соціальна мобільна робота з молоддю ISMO».

Гурткова робота

В ліцеї не працюють гуртки і секції дитячо-юнацької спортивної школи та музичної школи.

Підвіз учнів та вчителів

Підвіз до навчального закладу не здійснюється.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 5 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (5 ПК).

Бібліотечний фонд налічує – 2452 примірників художньої та навчальної літератури.

Проблеми

Досягнення вихованців

Учень 10-А класу Гаць Владислав посів І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології , ІІІ місце у ІІІ етапі з біології, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії.

Учень 10-Б класу Алхінді Халіль посів ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Учень 10-А класу Гаць Владислав посів IІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації "Історія Украни і державотворення"