Освітній процес

у 2020/2021 навчальному році

Згідно з «Положенням про індивідуальну форму навчання» наша школа здійснює освітній процес заочною формою навчання. До восвітнього закладу приймаються всі бажаючі отримати базову та повну середню освіту, розширити свої знання, світогляд. Для обдарованих осіб, а також осіб які мають бажання прискорено закінчити курс навчання і не мають можливості з різних об’єктивних причин відвідувати загальноосвітню школу надається можливість скласти іспити екстернатом.

Педагогічний колектив нашої школи робить усе можливе, щоб навчання для дітей не було тягарем, адже до освітнього закладу учні приходять після 6-7 годин навчання в училищі або роботи на підприємстві. І перетворити чотири години на творчий шлях за знаннями під силу лише справжнім майстрам свого предмету. Саме такими і є наші педагоги.

/Files/images/DSC03384.JPG

/Files/images/DSC03391.JPG