Участь учнів в інтелектуальних змаганнях у 2020/2021 навчальному році

Кожного навчального року з метою виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів в закладі постійно організовується проведення І (шкільного) і підготовки до ІІ (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Відповідно до річного плану роботи в жовтні було проведено І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, виявлено переможців. За результатами було встановлено, що в учнівських олімпіадах брали участь 39 учнів 9-12 класів та учнів-екстернів, призерами стали 6 учасників. Із урахуванням підсумків І (шкільного) етапу олімпіад і рішення оргкомітету та журі шкільних олімпіад із базових дисциплін було сформовано команди учнів ліцею з окремих предметів для участі у ІІ (районному) етапі олімпіад.

У листопаді учні ліцею взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із української мови та літератури, фізики, історії, але відповідно до листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 02.12.2020 №01-33/5104 «Про припинення проведення ІІ (районного, міського, ОТГ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2020/2021 н.р. з 04 грудня проведення ІІ (районного, міського, ОТГ) етапу олімпіад припинилося.

У роботі з обдарованими дітьми закладу впроваджуються різні форми і методи роботи для визначення рівня обдарованості здобувачів освіти та готовності вчителів і батьків до співпраці з ними (опитування, спостереження, співбесіди, індивідуальні бесіди). Організація освітнього процесу в ліцеї спрямована не на максимальне навантаження здобувачів освіти навчальним матеріалом, а на розвиток їх здібностей.

Здобувачі освіти ліцею беруть участь в інтелектуальних змаганнях, олімпіадах, конкурсах тощо.

У листопаді 2020 року 2 учні взяли участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 3 навчальних предметів: фізики, української мови та літератури, історії.

Призові місця посіли: Лисенко Ольга з фізики – ІІІ місце; Левакова Марія з української мови та літератури, історії – ІІІ місце.

Учениця 12-Б класу Мирошниченко Таша є чемпіонкою з гирьового спорту, має дипломи та грамоти.

Учениця 12-А класу Позднякова Карина стала переможцем районного етапу фестивалю та учасницею обласного фестивалю ораторського мистецтва на тему: «Де ж і голосам буть, як не в народі, що виростає на волі, серед степу широкого!» (І. Карпенко-Карий).

Районний етап обласної акції учнівської та студентської молоді

«Слобожанські дзвони Перемоги»

- Шиянова Діана, учениця 9 класу з роботою «Ми вічно будем пам’ятати, і вам забути не дамо…» (напрям «Стежки, опалені війною»). Керівник Савицька Л.Т.;

-Івченко Микита, учень 11-А класу з роботою «Дергачівці, які полягли в Афганістані» (напрям «Афганістан – наш біль»). Керівник Базирь Д.С.

Підсумки участі учнів в олімпіадах, районних, обласних, всеукраїнських конкурсах узагальнені відповідною аналітичною довідкою, матеріали розглянуті на засіданні методичних об’єднань учителів-предметників.

Кiлькiсть переглядiв: 595