• Учні школи Антоненко Вікторія, Дрібноход Павло, Луценко Наталія, Шамаілова Ємілія , Клеменов Артем взяли активну участь у районних олімпіадах.

/Files/images/000_0001.jpgКалниш Катерина - учениця 10-А класу

/Files/images/000_000а.jpg

Участь учнів в інтелектуальних змаганнях Всеукраїнського рівня на ІІ та ІІІ етапах (2015/2016 навчальний рік).

Кожного навчального року з метою виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів в закладі постійно організовується проведення І (шкільного) і підготовки до ІІ (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Учень 10 класу Клеменов Артем виборов I місце в III (обласному) етапі XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», який присвячувався 25-річчю незалежності України, і його творча робота направлена до участі в IV етапі.

У 2015/2016 навчальному році в І (шкільному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 102 (56%) учня школи. За результатами І етапу учні 10-х-11-х класів Клеменов Артем, Жиленко Юлія, Карпенко Альона, Дрібноход Павло, Антоненко Вікторія брали участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, хімії, біології, інформатики, історії. (4%)

Також учнів вечірньої школи є постійними учасниками Міжнародної природознавчої гри «Геліантус», Всеукраїнської українознавчої гри«Соняшник», Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова», Міжнародного інтерактивного учнівського природничого конкурсу «КОЛОСОК», Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА», Міжнародного математичного конкурсу «КЕНГУРУ».

У 2015/2016 навчальному році учні 10-А класу Шамаілова Емілія, Карпенко Альона, Молчанов Владислав брали участь у Міжнародному інтерактивному учнівському природничому конкурсі «КОЛОСОК осінній – 2015»,який було проведено 27 листопада 2015 року, а 12 грудня 2015 року учні 10-А класу Карпенко Альона, Жиленко Юлія, Антоненко Вікторія, Терещенко Владислав брали участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус-2015».

У грудні 2015 року відповідно до листа КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» від 06.11.2015 року № 984 «Про проведення ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», листа відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації від 11.12.2015 № 2092 «Про участь у ХV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості», який проводиться з 01 листопада 2015 року до 25 лютого 2016 року під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» та присвячується 25-річчю незалежності України учні школи Антоненко Вікторія (11-А клас), Кулєшова Дар’я (12-В клас) під керівництвом вчителів української мови та літератури Баришевської Н.М., Зеленської К.А. та учень 10-А класу Клеменов Артем під керівництвом вчителя історії Базирь Д.С. підготували творчі роботи у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення». (16 учнів - 5%)

Не зважаючи на те, що до вечірньої школи приходять учні більшість з яких мають середній і початковий рівні знань, і які втратили зацікавленість до навчання педагогічний колектив залучає їх до участі в різноманітних конкурсах та олімпіадах і така робота має свої результати.

Низький процент участі учнів вечірньої школи в олімпіадах і конкурсах зумовлений тим, що більшість учнів поєднують навчання у професійних ліцеях м. Харкова: (Центр професійної-технічної освіти №4, Харківський професійний ліцей залізничного транспорту, Харківський професійний ліцей харчових технологій та торгівлі), мають маленьких дітей або працюють.