Освітній процес для учнів 9-12 класів ліцею з 1 вересня 2023 року відбувається у дистанційному режимі.

Під час дистанційного навчання учні отримують навчальні матеріали та завдання з навчальних предметів (курсів) для самостійного опрацювання у курсах безкоштовної інтерактивної платформи від Google for Education - Google Classroom.
Коди курсів (предметів) 9-12 класів надають класні керівники.
Онлайн уроки плануються та проводяться за допомогою Google Meet та додатка Zoom. Покликання розміщуються вчителями в стрічку курсу в Google Class, за потреби дублюються у Viber.
Навчальні досягнення учнів фіксуються на сторінках електронних журналів та щоденників, розміщених на сайті «Нові знання».
Для забезпечення неперервного освітнього процесу та з метою підтримки мотивації учнів до навчання педагоги ліцею використовують доступні електронні освітні платформи, онлайн сервіси, додатки та інструменти, за допомогою яких організовується освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Інструкція для учнів, як працювати у в Google Class

classroom інструкція для учнів