/Files/images/0000001/10 речей.jpg/Files/images/0000001/7 порад.jpg

/Files/images/02-23/kbs.jpg

Кібербулінг для дітей

#Стопбулінг

Основні правила власної кібербезпеки для дитини

Правила поведінки здобувачів освіти у закладі

1. Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.
  2. Учні приходять до закладу освіти за 10-15 хв. до початку першого уроку за розладом.
  3. Зовнішній вигляд учня повинен відповідати загальноприйнятим у суспільстві нормам ділового стилю.
  4. За кожним учнем класу на уроках закріплене постійне робоче місце.
  5. До початку уроку учень вчасно готує все необхідне приладдя.
  6. Учні під час уроку дотримуються дисципліни та порядку, не займаються справами, що не стосуються освітньої діяльності.
  7. Мобільний телефон на уроці знаходиться в спеціально відведеному місці в режимі «Без звуку» або вимкнений. Користування телефоном на уроці можливе, якщо цього вимагає освітня діяльність.
  8. На урок фізичної культури здобувачі освіти приходять у сезонній спортивній формі.
  9. У разі поганого самопочуття учень звертається до медичної сестри. За показниками отримує звільнення від занять, інформує про це класного керівника, той у свою чергу повідомляє батьків і тільки тоді залишає освітній заклад.
  10. Самовільне залишення освітнього закладу до закінчення навчальних занять розглядається як порушення дисципліни.
  11. У разі відсутності на заняттях учень надає класному керівнику довідку медичного закладу про хворобу або пояснюючу записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причини відсутності.
  12. Спілкування в закладі освіти виважене, доброзичливе, привітне, без вживання ненормативної лексики.
  13. Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту і порядок на робочому місці (прибирають сміття після себе) та на території закладу.
  14. Чергові учні виконують свої обов’язки згідно графіка, здійснюють вологе прибирання дошки, поливають квіти.
  15. Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в тому числі ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, прекурсорам, токсичним речовинам.