Інформація про КЗ "Дергачівський ліцей № 4" Дергачівської міської ради Харківської області станом на 01.09.2022

Рік заснування - 1961 рік

Директор ліцею: Єфіменко Зорина Олександрівна

Контингент учнів: у ліцеї навчається 370 учнів

Мова навчання: Українська.

Профільне навчання: надає профільну середню освіту, яка здобувається протягом трьох років

Педагогічний колектив: нараховує 15 педагогів всі мають вищу освіту.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 вчителів, І кваліфікаційну категорію –4 вчителя, ІІ кваліфікаційну категорію – немає вчителів, категорію «спеціаліст» – 5 вчителів.
Забезпечення харчуванням: учні навчального закладу не забезпечуються харчуванням.

Творчий потенціал:

Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування професійної мобільності та компетентності учителя в умовах системи неперервної освіти та подальшого впровадження Державних стандартів».

Вчитель фізики Савицька Л.Т., нагороджена дипломом третього

Гурткова робота: у ліцеї не працюють гуртки і секції дитячо-юнацької спортивної школи та музичної школи.

Підвіз учнів та вчителів: не здійснюється.

Матеріально-технічне забезпечення:

До послуг учнів 6 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (6 ПК+ 15 ноутбуків).

Бібліотечний фонд налічує – 1830 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців:

У листопаді 2021 року 2 учні взяли участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 3 навчальних предметів: фізики, української мови та літератури, історії.

Призові місця посіли: Лисенко Ольга з фізики – ІІІ місце; Левакова Марія з української мови та літератури, історії – ІІІ місце.

Учениця 12-Б класу Мирошниченко Таша є чемпіонкою з гирьового спорту, має дипломи та грамоти.

Учениця 12-А класу Позднякова Карина стала переможцем районного етапу фестивалю та учасницею обласного фестивалю ораторського мистецтва на тему: «Де ж і голосам буть, як не в народі, що виростає на волі, серед степу широкого!» (І. Карпенко-Карий).

Районний етап обласної акції учнівської та студентської молоді

«Слобожанські дзвони Перемоги»

- Шиянова Діана, учениця 9 класу з роботою «Ми вічно будем пам’ятати, і вам забути не дамо…» (напрям «Стежки, опалені війною»). Керівник Савицька Л.Т.;

-Івченко Микита, учень 11-А класу з роботою «Дергачівці, які полягли в Афганістані» (напрям «Афганістан – наш біль»). Керівник Базирь Д.С.

Рейтинг шкіл Харківської області 2021 року. Результати ЗНО : 100 місце по Харківській області та 1 місце по Дергачівській ОТГ.(110,3 рейт. бал)