Виховна робота в школі у 2017/2018 навчальному році

В основу процесу навчання та виховання покладено увагу, любов до підлітків, небайдужість, а це забезпечує повагу до особистості учнів, порозуміння та сприйняття їх з усіма позитивними і негативними рисами.

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності. Приорітетним у виховній роботі школи є:

- реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

- залучення молоді до національної та світової культури;

- збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

- виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

- забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Мета виховної роботи у вечірній школі-набуття учнями соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування рис громадянина Української держави. Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси.

Шкільна виховна тема:"Створення оптимальних умов для формування та розвитку особистості учнів школи в умовах ціннісних орієнтирів виховання".

Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист від 27.07.2017 № 1/9-413 «Про деякі питання щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році». У листі надано аналітичні матеріали щодо проблемних питань, які мають місце в дитячому середовищі, а також перелік важливих українських та міжнародних пам’ятних та ювілейних дат.
ЗАХОДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ І МОЛОДІ (ДОДАТОК до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06. 2015 р. № 641)
Про методичні рекомендації з питань виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році