Виховна робота ліцею у 2019/2020 навчальному році

В основу процесу навчання та виховання покладено увагу, любов до підлітків, небайдужість, а це забезпечує повагу до особистості учнів, порозуміння та сприйняття їх з усіма позитивними і негативними рисами.

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності. Приорітетним у виховній роботі школи є:

- реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

- залучення молоді до національної та світової культури;

- збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

- виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

- забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Мета виховної роботи у освітньому закладі-набуття учнями соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування рис громадянина Української держави. Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи освітнього закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрями виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси.

Шкільна виховна тема:"Створення оптимальних умов для формування та розвитку особистості учнів школи в умовах ціннісних орієнтирів виховання".

Спільна робота ліцею зі Службою у справах дітей Дергачівської районної державної адміністрації

/Files/images/07/psd2019_1.jpg/Files/images/07/psd2019_2.jpg/Files/images/07/psd2019_3.jpg

ЗАХОДИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ І МОЛОДІ (ДОДАТОК до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06. 2015 р. № 641)