Щодо організації навчання учнів 5-11 класів за дистанційною та змішаною формами навчання

Шановні колеги!

Повідомляємо, що за підтримки Міністерства освіти і науки України (далі - МОН), Міністерства цифрової трансформації України, Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та у співпраці з державною установою «Український інститут розвитку освіти» (далі - ДУ УІРО), громадською спілкою «Освіторія» доповнено та оновлено навчальний контент вебплатформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн» (далі - вебплатформа).

Розміщенню освітніх матеріалів передувала їх експертиза, а методичний супровід наповнення вебплатформи забезпечила ДУ УІРО. Наразі педагогічні працівники мають можливість використовувати ресурс у якості як основного, так і додаткового інструменту для організації та урізноманітнення навчального процесу та індивідуалізації освітніх траєкторій учнів.

Окрім розміщених на вебплатформі методичних рекомендацій, покликаних допомогти вчителеві підвищити ефективність навчання, з метою підтримки прагнення освітян краще оволодіти інструментами вебплатформи (реєстрація, створення та налаштування особистого кабінету, організація обговорень під час уроку, відстеження прогресу учнів в режимі реального часу тощо) заплановано серію безкоштовних вебінарів для українських вчителів.

Трансляція заходів буде здійснюватися на вебсторінках МОН, Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), ДУ УІРО, громадської спілки «Освіторія» та на сторінці у Facebook згідно такого розкладу:

10 жовтня о 18:00 — «Цифрові можливості ВШО: організація дистанційного та змішаного навчання»;

12 жовтня о 18:00 — «Креативні уроки з ВШО: українська мова»;

17 жовтня о 18:00 — «Цифрові можливості ВШО: обговорення на курсах»;

19 жовтня о 18:00 — «Креативні уроки з ВШО: історія»;

24 жовтня о 18:00 — «Цифрові можливості ВШО: мобільні застосунки»;

26 жовтня о 18:00 — «Креативні уроки з ВШО: математика»;

31 жовтня о 18:00 — «Гейміфікація та ВШО»;

2 листопада о 18:00 — «Креативні уроки з ВШО: англійська мова»;

9 листопада о 18:00 — огляд курсу для вчителів про ВШО «Професійна діяльність вчителя в умовах цифрового освітнього середовища».

Просимо довести зміст цього листа до відома працівників закладів освіти.