Тиждень фізики

З 16 по 21 березня у закладі відбувся тиждень фізики.

Метою проведення предметного тижня було стимулювання активної пізнавальної діяльності учнів та формування стійкого інтересу до предмета, ознайомлення з досягненнями сучасної науки про природу, формування в учнів сучасної природничо-наукової картину світу, вивчення наукової спадщини українських учених та висвітлення їх внеску у світову науку. В рамках тижня було організовано круглий стіл присвячений життєвому та творчому шляху видатного вченого астрофізика М.П. Барабашова. Учитель та учні підготували цікаві доповіді про наукові досягнення та відкриття видатного земляка. Учні також були активними учасниками фізичної вікторини «Кращий знавець фізики», міні-фотоконкурсу «Портрети творців фізичної науки», розгадування кросвордів, анаграм тощо. Змагання відбувалися між двома командами і переможцями стали Шиянова Д., Бельченко М., Іванова Д.

/Files/images/002/1.jpg

/Files/images/002/3.jpg