/Files/images/ram2016.jpg
Указ Президента України № 641/2015"Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні"
Про проведення конкурсу з англійської мовидля учнів загальноосвітніх навчальних
Щодо Всеукраїнських конкурсів з англійської мови для вчителів та учнів
Про заходи щодо проведення Року англійської мови
Наказ МОНУ від 29.12.2015 №1379 "Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів"
Лист відділу освіти від 03.02.2016 р. №231 "Про он-лайн тестуванняз англійської мови для учнів 10-11-х класів"

ПЛАН ЗАХОДІВ, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови

Дата Назва заходу Місце проведення Відповідальні
Січень Планування та проведення заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови серед учнів, батьків Дергачівська вечірня (змінна) школа Денчик О.О. Базирь Д.С. Карайко В.В.
Лютий 1.Проведення тижня англійської мови (09.02-14.02) 2.Створити відповідні розділи сайту відділу освіти та навчальних закладів району з метою проведення відповідної інформаційно-роз'яснювальної роботи та висвітлення результатів Дергачівська вечірня (змінна) школа Денчик О.О. Базирь Д.С. Карайко В.В.
Березень Проведення конкурсу на найбільшу кількість прикметників у творі про маму “My mother is the best” до Міжнародного жіночого дня. Дергачівська вечірня (змінна) школа Денчик О.О. Базирь Д.С. Карайко В.В.
Квітень Організація конкурсів.“Символи та традиції Великодня в англомовних країнах“ Дергачівська вечірня (змінна) школа Денчик О.О. Базирь Д.С. Карайко В.В.
Травень Проведення бліцопитування : “Artists and writers of Great Britain and the USA ” Дергачівська вечірня (змінна) школа Денчик О.О. Базирь Д.С. Карайко В.В.
Звіт проведення тижня англійської мови у Дергачівській вечірній (змінній) школі з 09.02.16 по 14.02.16 року

З 09.02 по 14.02 2016 р. учителями англійської мови Базирь Д.С., Денчик О.О., Карайко В.В. було проведено тиждень англійської мови.

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

09.02. було проведено конкурс серед учнів 9-х класів «Кращі знавці англійської мови»
13.02. проведено конкурс найкращого читача англійських віршів серед учнів 10-11 класів.
14.02. проведено вікторину з учнями 10 класу «HOWWELLDOYOUKNOWENGLISH», з учнями 11 та 12 класів проведено конкурс – святкування Дня Св.Валентина.
Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.
Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.
Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

/Files/images/amt.JPG/Files/images/amt (2).JPG/Files/images/amt (4).JPG