В Україні запрацював мобільний застосунок для пошуку зниклих безвісти дітей

Серед функцій застосунку Reunite Ukraine — возз’єднання членів сімей ВПО, родин, які виїхали за межі України або були незаконно депортовані до рф, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.
Як він працює:
  • Завантажте безкоштовний застосунокReunite Ukraineв App Store, абоReunite Ukraineв Google Play.
  • Створіть профіль. Вкажіть інформацію про себе та свою родину, додайте фото тієї особи, яка розшукується. Чим більше даних вказуєте, тим ефективнішим буде пошук.
  • Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine зіставить ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі.
  • У разі збігу інформації, між двома профілями працівники поліції їх перевірять.
  • Особи, дані яких збігаються в застосунку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.
  • Reunite Ukraine - новий мобільний додаток із пошуку зниклих дітей