Учні КЗ «Дергачівський ліцей №4» отримали планшети для навчання

Діти – наше майбутнє, а значить – і всієї України. Саме на дітей та їхнє навчання дорослі мають фокусувати свою увагу. Важливо першочергово задовольняти потреби дітей, які мають проблеми з доступом до освітнього процесу саме через відсутність необхідного технічного обладнання. Адже без гаджетів неможливо уявити дистанційне навчання. Тож висловлюємо слова вдячності за надану допомогу у вигляді планшетів для навчання Управлінню освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради, Міністерству освіти і науки України у партнерстві з Республікою Корея для учнів КЗ «Дергачівський ліцей №4». Впевнені, що передані планшети допоможуть здобувачам освіти у навчанні.

/Files/images/02-23/планшет.jpg /Files/images/02-23/зображення_viber_2023-02-12_16-34-13-074.jpg