Фестиваль ораторського мистецтва

На виконання Обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 – 2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2019 року № 817-VІI (XVІІІ сесія VІІ скликання), із метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови було проведено в онлайн-режимі серед учнів 10-11 класів КЗ «Дергачівський ліцей№4» відбірковий етап Обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 300-річчю від дня народження Григорія Савича Сковороди, за темою «Пізнай себе, свій рід, свій нарід, свою землю – і ти побачиш шлях у життя (Григорій Сковорода)».
У територіальному етапі наш заклад буде представлений ученицею 10-А класу Гайдук Анастасією. Бажаємо творчого натхнення та перемоги!

КЗ"Дергачівський ліцей №4" Учасниця: Гайдук Анастасія Максимівна, 10-А клас.