Тиждень правового виховання

В рамках тижня правового виховання у КЗ «Дергачівський ліцей №4» класними керівниками були проведені тематичні години спілкування на тему : « Мої права та обов’язки » та переглянуто інформаційний ролик : «Що я знаю про права дитини».
Начальником відділу активної підтримки безробітних Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Галітовською О.Г. проведена профорієнтація для учнів 10-12-х класів на тему : «Правові відносини неповнолітніх про працевлаштування», мета якої забезпечення широкого інформування шкільної молоді щодо можливості отримання послуг Державної служби зайнятості, допомоги формування у школярів адекватного уявлення про сучасний стан та тенденції майбутнього світу професій та ринку праці.
Начальником відділу соціального захисту дітей служби у справах дітей Дергачівської районної державної адміністрації Кантемир К.Ю. проведена лекція «Усі люди народжені вільними й рівними у своїй гідності та правах».
/Files/images/07/tygpr2020 (3).jpg/Files/images/07/tygpr2020 (7).jpg/Files/images/07/tygpr2020 (10).jpg/Files/images/07/tygpr2020 (11).jpg