День пам'яті та примирення

8 травня 2018 року вчителі Дергачівської вечірньої (змінної) школи Базирь Д.С. та Карайко Н.М. завітали до державної установи «Дергачівська виправна колонія (№109)» для відзначення Дня пам’яті та примирення.
У кімнаті виховної роботи вчителями було проведено урок-реквієм на тему: «Пам’ять вічно жива». Засудженим було продемонстровано фільм-хроніку про визволення українських земель від нацистських окупантів, який справив велике враження на глядачів. Засуджені вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.
Виховний захід було проведено з метою поглибити знання присутніх про Другу Світову війну та її наслідки; ознайомити засуджених з історією відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення; виховувати патріотичні почуття, повагу до пам’яті загиблих захисників рідної землі
/Files/images/03/dprum2018_3.jpg/Files/images/03/dprum2018_4.jpg/Files/images/03/dprum2018_5.jpg
Також учителями школи проведені години спілкування для учнів навчального закладу.
/Files/images/03/dprum2018_6.JPG/Files/images/03/dprum2018_7.jpg