Підготовка до ЗНО

8 і 11 листопада були проведені уроки з учнями 12-А і 12-Б класів школи з метою ознайомлення випускників із структурою сайту ХРЦОЯО, який є каналом оперативної офіційної інформації про умови проведення ЗНО та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування.
Учні отримали детальну інформацію про основні розділи сайту («Методичний порадник», «Корисні посилання», «Поставити запитання», «Пробне ЗНО»), виконали завдання, необхідні як з огляду формування компетентності у використанні інформаційно-комунікаційних технологій, так і для підготовки до ЗНО: надіслали електронний лист до ХРЦОЯО.
В школі виготовлений куточок до підготовки до ЗНО-2012.

/Files/images/zno2012-1.JPG/Files/images/zno2012-2.JPG/Files/images/zno2012-4.JPG/Files/images/zno2012-3.JPG