Засідання педагогічної ради школи

30.08.2017 відбулося засідання педагогічної ради школи. Колективом та адміністрацією закладу були проаналізовані підсумки діяльності навчального закладу у 2016/2017 навчальному році, та поставлені завдання педагогічному колективу щодо підвищення якості навчально-виховного процесу у 2017/2018 навчальному році. Директор школи Єфіменко З.О. ознайомила колектив з річним планом роботи навчального закладу, який був погоджений педагогічним колективом. Член районної методичної ради Савицька Л.Т, ознайомила присутніх з нормативно-правовими засадами якісного здійснення організаційно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в навчальному закладі. Педагогічним колективом була розглянута методична тема " Пріоритетні завдання педагогічних колективів щодо створення інноваційного освітнього простору Нової української школи".
/Files/images/03/dvsh002.JPG/Files/images/03/prv03.jpg /Files/images/03/prv02.jpg