Поїздка в екопарк.

22 квітня 2017 року учні 10-12 класів Дергачівської вечірньої (змінної) школи та учні-екстерни, які приїхали з окупованих територій Східної України відвідали «Екопарк Фельдмана» з метою виховання у учнів ціннісного ставлення до природи, суспільства, держави.
Фельдман Екопарк - це затишний острівець живої природи, де діти і дорослі можуть цікаво і пізнавально провести своє дозвілля.
Створення соціально активного середовища, в якому і дорослий, і дитина відчувають, що все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, війні, а є тільки любов, дружба і взаємодопомога.
Сьогодні Еко-парк являє собою територію для сімейного відпочинку з розвагами і зоопарком. У всіх відвідувачів є можливість не тільки спостерігати за тваринами, а й близько спілкуватися з деякими з них у зоні Контактного зоопарку.
Дякуємо Андрющенку В.В., депутату Дергачівської районної ради, за організовану екскурсію, що подарувала учням позитивні емоції від дивовижного контакту з природою та розмаїття вражень.
/Files/images/02/ecopark2017 (1).JPG/Files/images/02/ecopark2017 (5).JPG/Files/images/02/ecopark2017 (6).JPG/Files/images/02/ecopark2017 (7).JPG