Засідання педагогічної ради школи

30 березня 2017 року у навчальному закладі проведено засідання педагогічної ради.

Порядок денний:

1. Про результати виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради. (Доповідач – Єфіменко З.О., директор школи )
2. «Про забезпечення мобільності вчителя і учня шляхом формування інформаційних та комунікативних компетенцій». ( Доповідач – Зеленська К.А., заступник директора з навчально-виховної роботи)
3. Про стан вивчення системи роботи вчителів, які атестувалися та підсумки проведення атестації педагогічних працівників. (Доповідач – Єфіменко З.О., директор школи )
4.Про хід розбудови інклюзивної освіти в Україні: нормативно-правовий аспект. (Доповідач – Ігнатіщева М.О., соціальний педагог)
5. Про стан навчання та рівень навчальних досягнень з економіки. (Доповідач – Фоміна Р.М., керівник шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу).
6. Про стан підготовки міжнародного порівняльного дослідження якості освіти PISA-2018. ( Доповідач – Зеленська К.А., заступник директора з навчально-виховної роботи)
/Files/images/02/pedrada2017-1 (1).jpg/Files/images/02/pedrada2017-1 (2).jpg/Files/images/02/pedrada2017-1 (3).jpg/Files/images/02/pedrada2017-1 (4).jpg