Науково-практична конференція.

15 грудня 2016 року на Дергачівщині відбулася науково-практична конференція «Соціально-правові та організаційно-управлінські аспекти роботи працівників соціальної й освітньої сфер з різними суб’єктами сучасного соціуму». Зустріч на рівні кількох областей та низки провідних педагогічних ВИШів пройшла в Центрі-музеї А.С. Макаренка при Курязькій виховній колонії. Організаторами заходу виступили: Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради та відділ освіти Дергачівської районної державної адміністрації.
Участь у Всеукраїнській конференції взяли почесні гості: В.В. Ігнатьєв, заступник директора Департаменту науки і освіти ХОДА, Бандурка О.М., доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, президент Кримінологічної асоціації України; Політуха О.О., голова Дергачівської районної державної адміністрації, голова Солоницівської селищної ради Василь Шабатько та інші.
Учасниками від освіти Дергачівщини були: Колесникова О.В., кандидат педагогічних наук, начальник відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації, працівники відділу освіти (Хуторна З.М., Марєйкіна О.Л., Платоненко О.С., Скрипка К.С.), директори навчальних закладів (Кісіль Ж.М., Єфіменко З.О., Войтенко А.О., Оздоєва О.М., Мірошніченко В.М., Дударєва Т.А., Тютюнник О.І.).
Директор Дергачівської вечірньої (змінної) школи Єфіменко Зорина Олександрівна виступила з доповіддю: «Дергачівська вечірня (змінна) школа Дергачівської районної ради Харківської області: з досвіду роботи з дітьми та учнівською молоддю щодо попередження наркозалежності, безпритульності та правопорушень».

/Files/images/01/konf2016-1.jpg/Files/images/01/konf2016-2.jpg/Files/images/01/konf2016-3.jpg

/Files/images/02/conf2016 (1).jpg/Files/images/02/conf2016 (2).jpg