Sunflower

30 листопада 2016 року учні з усіх куточків України вперше брали участь у І Міжнародній грі зі світової ( зарубіжної та української) літератури «Sunflower». Не була виключенням і Дергачівська вечірня (змінна) школа, де 1 грудня 2016 року «сонячними квітами» виявили бажання стати 5 учнів.
Як підкреслено у звертанні Оргкомітету «Sunflower», участь у грі «…дозволить виявити і розвинути творчі здібності учнів, сприятиме їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролюїхніх навчальних досягнень».

/Files/images/01/DSC01470 (Копировать).JPG/Files/images/01/DSC01473 (Копировать).JPG