Тиждень права

Спеціалістами з профорієнтації Дергачівського районного центру зайнятості проведено зустріч з учнівською молоддю Дергачівської вечірньої (змінної) школи в рамках Всеукраїнського тижня права, присвячену захисту прав людини.
Також у ході проведення заходу учнів ознайомили з діяльністю центру зайнятості, з переліком затребуваних професій, що набирають популярності та будуть актуальними в найближчі 15-20 років. Учні, які не визначилися в вибором професії були запрошені для проходження психодіагностичного тестування та отримання кваліфікованої допомоги фахівця з профорієнтації.

/Files/images/01/tpravo2016-1.jpg/Files/images/01/tpravo2016-2.jpg/Files/images/01/tpravo2016-3.jpg/Files/images/01/tpravo2016-4.jpg