Перший урок.

1 вересня 2015 року ушколіу пройшов Перший урок на тему «З відданістю Україні в серці».
Під час уроку було оголошено хвилину мовчання з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.
Досвідчені вчителі обрали різноманітні форми і методи проведення Першого уроку, було використано зображення державних символів, географічна карта України, портрети відомих українців, афоризми про патріотизм, боротьбу за свободу, елементи державної символіки в одязі вчителів та учнів, зокрема, жовто-блакитні стрічки та використання національного вбрання, що підкреслює єдність народу України.
Проведений Перший урок знаменує початок нового навчального року. Нехай 2015-2016 навчальний рік пройде під мирним небом нашої єдиної України.

/Files/images/1ur_2015_1.jpg/Files/images/1ur_2015_2.jpg/Files/images/1ur_2015_3.jpg/Files/images/1ur_2015_4.jpg/Files/images/1ur_2015_5.jpg

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.